Zwróciłem się do Gabrieli Blachy-Cupiał, gdyż potrzebowałem zarejestrowania koncertu, na którym wykonywano Requiem Gabriela Faure’go. Współpraca od samego początku przebiegała w sposób nienaganny i bardzo profesjonalny. Studio nagrań B1, dowodzone przez Gabrysię dostosowało się do naszych sugestii i potrzeb, zapewniając nam i naszym słuchaczom nagrania na najwyższym poziomie. Nie bez znaczenia było również profesjonalne wyposażenie sprzętowe, które pozwoliło na sprawną i rzetelną obsługę zarejestrowania koncertu live, a później masteringu.
Muszę przyznać, że po raz pierwszy – jako dyrygent – zetknąłem się z profesjonalnym studiem nagrań. Dla mnie była to wielka lekcja zawodowstwa, mistrzowskiej znajomości warsztatu pracy. Stres, który mi niewątpliwie towarzyszył przy realizacji nagrania oraz późniejszego odsłuchiwania utworu w studiu B1 szybko jednak zniknął dzięki wspaniałej atmosferze pracy tworzonej przez Gabrysię.
Współpraca ze studiem nagraniowym B1 to pewność, że nagrania będą na najwyższym poziomie, a atmosfera w trakcie realizacji będzie bardzo przyjazna.
Michał Brożek

Chór Cantate Deo z Tychów pod batutą Michała Brożka

Serdecznie polecamy studio B1 Gabrysi Blachy-Cupiał!
Profesjonalizm, miła atmosfera, wspaniała organizacja i ogromne doświadczenie sprawiły, że nagrania przebiegły niezwykle sprawnie.
Z pewnością jeszcze nie raz skorzystamy z usług Studia B1.

Akademicki Zespół Muzyczny AZM Gliwice

Akademicki Zespół Muzyczny AZM Gliwice Studio B1 Gabriela Blacha-Cupiał

Chór Tryl działający przy Centrum Kultury „Zamek w Toszku” dokonał nagrania „Utworów Kolędowych” oraz „Polskich pieśni ludowych” w Studio Nagrań u p. Gabrieli Blachy w Gliwicach.

W roku 2012 nagrania na płytę cd nr 1 z kolędami rozpoczął p. Norbert Blacha, lecz śmierć przerwała niniejszą pracę. Nagrania pozostałych kolęd dokonała p. Gabriela Blacha. Zaznaczyć należy, że jakość nagrań jest b.dobra zarówno pierwszej jak i drugiej części tej samej płyty.

W 2014r. na zamówienie Chóru „Tryl” p. Gabriela Blacha dokonała nagrania płyty cd nr 2 „Polskich pieśni ludowych” w wykonaniu Chóru „Tryl”. Potwierdzam, że jakość nagrania na płycie cd nr 2 jest również bardzo dobra.

Maria Garbal dyrygent chóru „Tryl”

„Miałyśmy przyjemność nagrywać u p. G. Blachy różnego rodzaju utwory. Jesteśmy bardzo zadowolone zarówno z profesjonalnego podejścia do pracy twórczej, jak i z efektu końcowego nagrań.

Studio p. Gabrysi jest odpowiednio przygotowane do prowadzenia szerokiego spektrum działań muzycznych.

Bardzo dziękujemy za poświęcony nam czas i cierpliwość! P. Blacha służyła radą i nieraz była dla nas inspiracją, wykazała się dbałością o każdy szczegół tworzonego utworu.”

 

 

Duopassione

„Chcieliśmy serdecznie polecić współpracę ze studiem B1 oraz oczywiście realizatorkę nagrań Gabrielę Blachę – Cupiał. Niespełna dwa lata temu mieliśmy okazję nagrywać demo naszego zespołu i postanowiliśmy skorzystać z oferty . Fachowe podejście, świetne ucho Gabi i bardzo dobre zaplecze techniczne to atuty, którymi może poszczycić się gliwickie studio.

Dziękujemy jeszcze raz za zaangażowanie w powstanie dema zespołu, bardzo rzeczowe podejście do nagrań i masteringu płyty i życzymy wielu udanych projektów.”

 

Unit Seven